Jdi na obsah Jdi na menu

 

Martin (38 let)

"Líbí se mi individuální přístup k žákovi a to jak z pohledu obsahu výuky, tak z pohledu toho, že jsem na hodině sám a jsem tak permanentně zapojen a v činnosti . Je to pro mne učení zábavnou formou, což člověka daleko více baví, než dril z učebnic stránku po stránce atd. Jsou volena zajímavá, praktická témata. Angličtina mě v této podobě nepřijde tak náročná."

Lucie (35 let)

"I think I can very truly say that I like all the system of lessons. The lessons are always very well prepared from the warm up begining to grammar exercises. My teacher emphasizes to communication and all lesson is always conducted in English. I´m very satisfied with my teacher, his lessons are funny, the lessons have a gradient, we change lots of activities, each lesson is different from the other. I appreciate also pleasant environment and relax atmosphere. I think that I improved my knowledges and clarify uncertainties in my grammar so far."

Ivana (27 let)

"Hodiny angličtiny se mi líbí a postupem času odpadává i stud. Vyhovuje mi, že hodina probíhá v angličtině, že i když hodina rychle uteče, tak toho dost stihneme. Líbí se mi, jak je to časově rozložené, že opravdu neprobíráme jednu věc zbytečně dlouho a tím je hodina rozmanitější.  Zapojují se knížky, poslech článku přes internet a další pomůcky. Dávají se příklady, tak aby člověk pochopil o co se jedná."

Adam (12 let)

"Lessons is excelent. Every lessons is good prepared and only in English. Therefore, I give you lessons of good training abroad.I am very happy with the lessons."          

Pavla (21 let)

"Hodiny doučování angličtiny u lets start jsou velice příjemné a záživné. Měla jsem už více doučování, ale zde mi to dalo zatím nejvíc a to jsem teprve na začátku. Můžu všem jen doporučit."

Sofie (55 let)

"Po letech odmlky jsem se rozhodla opět oprášit můj anglický jazyk a už po pár hodinách se nebojím mluvit a jsem více seběvedomá."

 

 

 

Portrét